Wat is Welzijn op recept?

Welzijn op recept is een sociale oplossing voor mensen met psychosociale klachten. In plaats dat een arts een patiënt doorverwijst naar een collega of medicijnen voorschrijft, wordt een recept gegeven voor activiteiten en doorverwezen naar een van onze welzijnscoaches. Deze stelt samen met de deelnemer een activiteitenpakket samen.

Hoe werkt Welzijn op recept?

Na uitschrijven van het ‘welzijnsrecept’ door de huisarts of andere zorgverlener kan een deelnemer rechtstreeks contact opnemen met de welzijnscoach. De verwijzing wordt ook gemeld aan de welzijnscoach. Als iemand na twee weken geen contact heeft opgenomen, neemt de welzijnscoach het initiatief om contact op te nemen. Het resultaat wordt teruggekoppeld aan de verwijzer.

Met het ‘recept’ haalt de deelnemer twee tot drie bezoeken van een welzijnscoach in huis. Door de individuele benadering komt het welzijnsaanbod dat past bij de deelnemer in beeld en kan een arrangement worden samengesteld. Daarbij wordt gebruik gemaakt van bestaande activiteiten en clubs in de buurt.

Welzijnscoaches

Welzijnscoaches in West

De Baarsjes
Monique Hammer | tel. 06-14624242 | m.hammer@abc-west.nl
Jolene Spilt | tel. 06-3734 6307 |  j.spilt@abc-west.nl

Bos en Lommer
Wendy van Beeten | tel. 06-14624276 | w.vanbeeten@abc-west.nl
Francis Moelah | tel. 06-23865300 | f.moelah@abc-west.nl

Westerpark
Magdy Khalil | tel. 06-42360096 | m.khalil@abc-west.nl

Oud West
Coraline Gerritsen | tel. 06- 14793627 |  c.gerritsen@abc-west.nl
Petra Roele | tel. 06-13065308 | p.roele@abc-west.nl

 

Contact

Woon je in Amsterdam Nieuw-West, Zuid of West en wil je informatie of contact?
Vraag dan aan je huisarts of zorgverlener een verwijzing naar Welzijn Op Recept.

Ben je huisarts of zorgverlener en wil je meer informatie?
Neem dan contact op met de welzijnscoach in jouw wijk.

CONTACT

Woon je in Amsterdam Nieuw-West, Zuid of West en wil je informatie of contact?
Vraag dan aan je huisarts of zorgverlener een verwijzing naar Welzijn Op Recept.

Ben je huisarts of zorgverlener en wil je meer informatie?
Neem dan contact op met de welzijnscoach in jouw wijk.

© Copyright - ABC-West