Wijkteams

Wijkteam De Baarsjes
De Tagerijn
Balboastraat 18
1057 VW Amsterdam
t. (020) 618 49 52
tagerijn@abc-west.nl

Wijkteam Bos & Lommer
De Mansveltschool
Karel Doormanstraat 125
1055 VE Amsterdam
t. (020) 686 14 00
mansveltschool@abc-west.nl

Huis van de Buurt De Boeg
Hoofdweg 495
1055 SC Amsterdam
t. (020) 686 05 90
boeg@abc-west.nl

Dienstencentrum Bos & Lommer
Bos en Lommerplein 156
1055 EK Amsterdam
t: (020) 723 11 50
infosdv@combiwel.nl

Wijkteam Oud-West
De Klinker
Borgerstraat 45
1053 PB Amsterdam
t. (020) 683 85 42
klinker@abc-west.nl

De Havelaar
Douwes Dekkerstraat 2
1053 SX Amsterdam
t. (020) 689 07 11
havelaar@abc-west.nl

Wijkteam Westerpark
De Horizon
Hembrugstraat 156
1013 XC Amsterdam
t. (020) 682 49 71
(voor informatie over activiteiten, reserveringen, beheer, vrijwilligerswerk, projecten en  buurtinitiatieven)
t. (020) 486 68 96
(voor informatie over maatschappelijke dienstverlening)
horizon@abc-west.nl

De Koperen Knoop
Van Limburg Stirumstraat 119
1051 BA Amsterdam
t. (020) 303 50 08
koperenknoop@abc-west.nl

ABC Alliantie Welzijn maakt deel uit van Stichting Combiwel Amsterdam

Combiwel
Bezoekadres:
Vlaardingenlaan 15
1062 HM Amsterdam
Postadres:
Postbus 95304
1090 HH Amsterdam
t. (020) 575 47 00
welkom@combiwel.nl

Ben je op zoek naar de website van de onderwijs begeleidingsdienst
‘Het ABC’? Klik dan HIER.

Stel je vraag