Locaties in de buurten

De Baarsjes
De Tagerijn
Balboastraat 18
1057 VW Amsterdam
t. (020) 489 44 40
tagerijn@combiwel.nl

Bos & Lommer
De Mansvelt
Karel Doormanstraat 125
1055 VE Amsterdam
t. (020) 686 14 00
mansvelt@combiwel.nl

Huis van de Buurt De Boeg
Hoofdweg 495
1055 SC Amsterdam
t. (020) 686 05 90
boeg@combiwel.nl

Oud-West
De Klinker
Borgerstraat 45
1053 PB Amsterdam
t. (020) 683 85 42
klinker@combiwel.nl

De Havelaar
Douwes Dekkerstraat 2
1053 SX Amsterdam
t. (020) 689 07 11
havelaar@combiwel.nl

Westerpark
De Horizon
Hembrugstraat 156
1013 XC Amsterdam
t. (020) 682 49 71
horizon@combiwel.nl

De Koperen Knoop
Van Limburg Stirumstraat 119
1051 BA Amsterdam
t. (020) 303 50 08
koperenknoop@combiwel.nl

HULP & ADVIES – GRATIS:
Buurtteam Amsterdam (buurtteamamsterdam.nl)
In bovenstaande locaties kunt u ook terecht voor persoonlijke hulp, maatschappelijk werk, juridische – of financiële zaken of geldproblemen
Aanmeldingen en informatie:
Telefonisch: 020 6184952
Per e-mail: info@​buurtteamamsterdamwest​.nl

Stichting Combiwel Buurtwerk
Adres hoofdkantoor Combiwel:
Bezoekers: Vlaardingenlaan 15, 1062 HM Amsterdam
Post: Postbus 95304, 1090 HH Amsterdam
Telefoonnummer (020) 575 47 00
buurtwerk@combiwel.nl

Stel je vraag